БУДЬТЕ В ТРЕНДІ НАУКИ РАЗОМ З НАМИ!
Запрошуємо наукові та освітні установи до співпраці. Проект ІNFORUM.IN.UA покликаний популяризувати та робити більш доступними наукові здобутки студентів, аспірантів та провідних вчених як з України , так і з-за кордону.
Масовість
охоплення аудиторії не залежно від географічної віддаленості
розповсюдження інформації про конференцію серед міжнародних наукових товариств
Доступність
для участі у конференції достатньо мати комп’ютер та доступ до мережі Інтернет
доступність наукових праць 24 години на добу, 7 днів на тиждень
Економія
заощадження коштів на оренду приміщень, організацію проїзду, проживання та харчування учасників
економія часу учасників конференції
Про проект
ІNFORUM.IN.UA – це сайт, на якому представники наукової спільноти можуть у режимі реального часу обговорити важливі проблеми сучасності. Ми об'єднуємо найактуальніші тематики, авторитетних однодумців та опонентів.

Команда проекту ІNFORUM.IN.UA має значний досвід у проведенні наукових інтернет-конференцій. З 2011 року у співпраці з українськими ВНЗ було проведено більше 20-и наукових інтернет-конференцій.
Для користувачів
Якщо Ви берете участь у конференціях, які проводяться в рамках проекту - пропонуємо Вам пройти реєстрацію на сайті для отримання доступу до всіх можливостей системи. Ви першими будете отримувати оперативну інформацію про поточні та майбутні конференції, зможете розміщувати власні тези доповідей, брати участь в обговоренні робіт інших науковців, отримувати найсвіжіші новини обраної тематики та ін.
Для навчальних закладів, наукових товариств та установ
Проект ІNFORUM.IN.UA надає можливість навчальним закладам, науковим товариствам та установам проводити інтернет-конференції на базі платформи проекту.

Якщо Вас зацікавив проект та Ви маєте бажання провести наукову інтернет-конференцію - напишіть нам. З Вами зв'яжуться представники команди проекту ІNFORUM.IN.UA.
Зацікавлені в проведенні конференції?

Запрошуємо наукові та освітні установи до співпраці.

Якщо Вас зацікавив проект та Ви маєте бажання провести наукову інтернет-конференцію - напишіть нам. З Вами зв'яжуться представники команди проекту ІNFORUM.IN.UA.

Надішліть запит
© inforum.in.ua, 2014 - 2024
+38 (068) 322 72 67
+38 (093) 391 11 36
inforum.in.ua@ukr.net